Sinabuddy Mineral, 15 yıldır Kahverengi Alüminyum Oksit ve Beyaz Alüminyum Oksit üretim ve tedarikine odaklanmaktadır. Kahverengi Erimiş Alüminyum Oksit fabrikamız Dengfeng,Henan, Çin'de bulunmaktadır. İki çeşit eritme prosesimiz var BFA, biri Devirme Fırından, diğeri Sabit fırından. Tane şekli (Kübik, Köşeli, Keskin) farklı isteklere göre farklı kırma makineleri ile iyi kontrol edilir. BFA'nın yıllık üretimi 20.000 MT'den fazladır. Beyaz Alüminyum Oksit fabrikamız Xingyang, Henan, Çin'de bulunmaktadır. En yüksek kalite, yeni eritme işlemiyle büyük ölçüde garanti edilmektedir. WFA'nın yıllık üretimi 18.000MT'ye ulaşıyor.
Bu yıllarda ürünlerimizin Rafine İşlemesini geliştiren Sinabuddy Mineral, SBM ABRASIVES Markası ile ünlüdür. nihayetinde müşterilerimize Bağlı Aşındırıcılar, Kaplamalı Aşındırıcılar, Kumlama, Alıştırma 8 Parlatma, Atlama Önleme ve Refrakterlerde en Profesyonel Çözümleri sağlamak için hazır hale gelmiştir.
ISO-9001: 2008 altında mükemmel kalite kontrol sistemi ile, Sinabuddy, GB, FEPA, JIS, ANSl standartlarında Makro tahıllar (# 8- # 220) ve Mikro toz (# 240- # 8000) ve ayrıca Refrakter boyutlarda (0-1 mm, 1-3 mm, 3-5 mm) tedarik konusunda uzmanlaşmıştır. , 5-8mm, 100F, 200F , 325F, vb.). Gelişmiş bilimsel işleme teknolojisi, sıkı süreç kontrolü, titiz kalite denetimi, Sinabuddy Mineral size Mükemmel kalite, Rekabetçi fiyat ve Hızlı teslimat sunacaktır.
Güvenilir ve Profesyonel bir ortak arıyorsanız, Sinabuddy Mineral uzun vadede en iyi seçiminiz olacaktır.