Refrakter

Kaynaşmış mineraller, ısı, korozyon, aşınma ve darbe kombinasyonuna sürekli maruz kalabilmeleri nedeniyle refrakter malzemeler olarak yüzlerce farklı uygulamaya sahiptir. Bir uygulama için uygun refrakter malzemenin seçilmesi kritik öneme sahiptir çünkü kalitesiz malzemeler aşırı bakıma - ekipman arızasına yol açabilir - bu da tekrarlayan arıza sürelerine, üretim kaybına ve kar erozyonuna neden olabilir.

Refrakter malzemelerimiz, yüksek sıcaklık proseslerinin güvenilir kontrolünün veya kontrolünün kritik olduğu durumlarda ekipman ömrünü uzatmak için kullanılır. Her refrakter uygulaması için, Sinabuddy en uygun çözümü sunar: nihai ürününüzün üretiminde kullanım için mükemmel şekilde uygun olan, aşınmaya karşı dirençli koruma türü için ideal kimyaya ve yapıya sahip eritilmiş bir malzeme. Uygulama zorluklarınızı karşılamak için hassas, tek tip bileşimlerde ve istenen mekanik mukavemet, kimyasal stabilite, termal iletkenlik, aşınma ve korozyon direncine sahip çok çeşitli kum boyutları üretiyoruz.

Başvurular

Çelik ve döküm endüstrileri, dökülebilir malzemeler, hafif izolasyonlu refrakterler, yüksek alüminalı refrakter karışımları, yüksek fırın astarları ve bacaları, fırın mobilyaları, yakma fırınları.

Refrakter Ürünleri